Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завод у Севастополі конфіскований, фабрика в Липецьку закрита: у БПП заперечили бізнес Порошенка в Росії

Інформацію про заробляння президентом грошей в РФ у партії назвали фейком.

Чутки про російський бізнес Петра Порошенка є брудною політичною технологією. Про це заявив керівник фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді України Артур Герасимов.

За його словами Севастопольський морський завод було конфісковано та "націоналізовано" окупантами Криму, а Липецьку кондитерську фабрику давно закрито – вона не працює. “Безпідставними і неправдивими є будь-які твердження про нібито наявність у Петра Порошенка інших бізнесів у Росії” , – заявив депутат.

Відео"Рошен" зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики

У поширенні повідомлень, котрі у БПП називають фейковими, Герасимов підозрює політиків, що претендуватимуть на президентську посаду на виборах наступного року. "Ми виступаємо за цивілізовану полеміку між провладними та опозиційними силами, дискусію щодо програмних та стратегічних речей. Натомість закликаємо утримуватися від поширення недостовірної інформації", – заявив народний обранець.

Як повідомлялося, понад 40 депутатів Верховної Ради України підтримали звернення до президента Петра Порошенка. Нардепи вимагають від президента публічної відповіді щодо низки питань, зокрема можливого зловживання владою та наявності в глави держави бізнесу в Росії. Лист-звернення опублікував на своїй сторінці у Facebook позафракційний нардеп Віктор Чумак, який балотуватиметься на посаду президента на виборах у 2019 році. В документі йдеться, що Порошенко має "публічно роз’яснити всі факти, які були оприлюднені українськими та іноземними ЗМІ та мають ознаки злочину". Також Петра Порошенка просять спростувати чи підтвердити наявність не задекларованого майна, виведеного в офшори та не задекларованого зернового та крохмального бізнесу в Російській Федерації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції