"Завжди цінував гарне почуття гумору": Арахамія спростував заяву Коломойського щодо їхньої "дружби"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп переконує, що заява бізнесмена не є дійсністю.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що "цінує хороше почуття гумору" бізнесмена Ігоря Коломойського, який раніше заявив, що має вплив на нардепа, оскільки вони товаришують.

Про це він сказав у коментарі "Страна.ua".

За словами Арахамії, гучна заява бізнесмена не має нічого спільного з реальністю. Нардеп наголосив, що в інтерв’ю Коломойський запевнив про дружбу з ним, а щодо Дубінського, з яким добре знайомий, запитав, хто це такий.

"Щоб зрозуміти картину, треба подивитися відео з цього інтерв'ю повністю. На запитання щодо Дубінського (нардеп від "Слуги народу" - ред.) Він питає: хто це взагалі такий, хоча вони добре знайомі. А запитали про Арахамію, то я одразу його найкращий друг. Усі знають, що в Ігоря Валерійовича гарне почуття гумору. Але це ж навіть не смішно, тому що не має нічого спільного з дійсністю", - прокоментував нардеп.

Крім того, у коментарях в Facebook під постом журналіста Олега Деренюги нардеп з іронією зауважив, що Коломойському слід було назвати його "найкращим другом", щоб в його слова точно всі повірили.

"Треба було ще сказати "найкращий друг", а то не всі можуть повірити. А Дубіського не знає, що ж, завжди цінував гарне почуття гумору ІВК", - додав Арахамія.

Нагадаємо, в одному з інтерв'ю бізнесмен Ігор Коломойський розповів журналістам, що товаришує з лідером парламентської фракції партії "Слуга народу" Давидом Арахамією і має на нього певний вплив. "Це (Арахамія – ред.) мій товариш. Це найближчий наш товариш. (Вплив) на депутатів (зокрема, й від "Слуги народу" – ред.) - ні. На Арахамію - точно маю", - зазначив Коломойський.  

Бізнесмен також запевнив, що не має впливу на нардепа від "Слуги народу" В'ячеслава Медяника, який потрапив у скандал через свою переписку. Втім бізнесмен анонсував нові гучні скандали. 

Відео Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Залиште свій коментар

Вибір редакції