Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заява викривальниці НАЗК Соломатіної щодо Адміністрації президента була новою для НАБУ - Ситник

За словами Ситника, в НАБУ була інформація про вплив Адміністрації президента на НАЗК, але Соломатіна оприлюднила нові дані.

Оприлюднення Ганною Соломатіною інформації про нібито тиск на неї з боку чиновника Адміністрації президента Олексія Горащенкова є новим фактом для Національного антикорупційного бюро України.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua заявив голова НАБУ Артем Ситник.

За словами Ситника, в НАБУ була інформація про вплив Адміністрації президента на НАЗК, але Соломатіна оприлюднила нові дані. При цьому в Бюро не бачили матеріалів, які Соломатіна передала.

«Я нічого не можу сказати, тому що ця справа передана до Служби безпеки України, генеральний прокурор змінив підслідність. Тому ми навіть початкових слідчих дій там не проводили і говорити про перспективу цієї справи я не можу», - повідомив глава НАБУ.

Він спростував інформацію про нібито знайомство з Ганною Соломатіною.

«Я лише читав у ЗМІ, що вона десь працювала у Кіровоградській області. А коментувати якісь чутки забере багато часу», - сказав він.

Артем Ситник також заявив, що «за два з половиною роки не було прямих чи не прямих спроб з боку президента впливати» на роботу НАБУ.

ВідеоСоломатіна назвала імена нардепів, які не проходили перевірку НАЗК

Нагадаємо, раніше голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво в особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій "недостовірною інформацією". 

Згодом Соломатіна попросила надати їй охорону. Наразі її охороняють п’ятеро людей.

Про деталі скандалів, співпрацю з Арсеном Аваковим, непрості стосунки з головою САП Назаром Холодницьким і перспективи гучних антикорупційних справ читайте в інтерв'ю Артема Ситника для ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції