"Заяви не існує": Венедіктова заявила, що не збирається йти у відставку

Венедіктову призначили посаду у березні.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що не збирається йти у відставку.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Савіку Шустеру. 

Венедіктова наголосила, що не писала заяву на звільнення за власним бажанням під час призначення на нову посаду.

"Заяву за власним бажанням я не писала ні вчора, ні місяць тому, ні коли мене призначали на посаду. Такої заяви не існує. Більше того, хочу повідомити, що я її і не збираюся писати, тому що це безвідповідально", - сказала очільниця прокуратури.

Генпрокурорка наголосила, що "не прийшла посидіти в кріслах", а "прийшла змінити". За її словами, якщо парламент захоче, то завжди може зібрати підписи, викликати її до Ради і проголосувати за звільнення. "Поки Верховна Рада не виявить свою волю, я залишаюся на посаді генерального прокурора. Мені є що робити", - сказала Венедіктова. 

Нагадаємо, Верховна Рада України 17 березня проголосувала за призначення Ірини Венедіктової новою генеральною прокуроркою. До цього Венедіктова була тимчасовою очільницею Державного бюро розслідувань.

Відео Під стінами офісу генпрокуратури вимагають відставки Ірини Венедіктової

"Прокуратура. Совість у розшуку". Акція протесту із такою назвою триває під стінами офісу генпрокуратури. Її учасники вимагають відставки генпрокурора Ірини Венедіктової. Бо вважають, що прокуратура переслідує патріотів. Зокрема, мітингарі переконані - Андрій Антоненко, Яна Дугарь та Юлія Кузьменко абсолютно безпідставно звинувачені у причетності до вбивства Павла Шеремета. Так само як і одеського активіста Сергія Стерненка нібито судять без жодних доказів. Натомість, твердять учасники акції протесту, генпрокурор Венедіктова гальмує справу проти суддів Окружного адмінсуду Києва. Акція тривала мирно, але її учасники натякають, у разі невиконання вимог у майбутньому можуть вдатися до радикальніших дій

Під стінами офісу генпрокуратури вимагають відставки Ірини Венедіктової

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів