Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збирає рейтинги на хайпі: Зеленський прокоментував справи проти Порошенка

Збирає рейтинги на хайпі: Зеленський прокоментував справи проти Порошенка

Президент каже, що його не цікавлять питання політичного переслідування.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що його попередник Петро Порошенко використовує справи проти себе, аби зібрати рейтинги перед місцевими виборами.

Про це він сказав у Skype-інтерв'ю виданню The Globe and Mail, йдеться на сайті голови держави.

Зеленський каже, що народ України "дав свою відповідь" Порошенку, коли не обрав його на виборах, а йому цього "замало".

"У нас на носі – місцеві вибори, це ще один його великий політичний кейс. Йому хочеться бути жертвою, хочеться, щоб усі вважали, що в Україні є політичні переслідування. Більшість людей в Україні розуміють, що все це схоже на політичний театр. Мене не цікавить пан Порошенко, не цікавлять питання політичного переслідування, адже я цим не займаюся. Я впевнений, що він це просто підігріває ситуацію, адже його не було чути за пів року до виборів, його політична сила в парламенті не голосувала за жодні великі реформи в нашій країні, які зараз відбуваються. Я нічого не бачив, окрім цієї останньої історії, що вони почали збирати рейтинги на цьому хайпі", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, 18 червня Печерський суд Києва мав обрати запобіжний захід п'ятому президенту України Петру Порошенку. Прокурори наполягали на двомісячному арешті. Пізніше передумали і клопотали про особисте зобов'язання. Втім засідання зрештою перенесли. Тоді біля Печерського суду зібралися прихильники п'ятого президента. Вони називають справу "політичним переслідуванням". 

Про всі провадження, в яких фігурує експрезидент читайте у нашому матеріалі.

Відео Справа Порошенка: як суд обирав запобіжний захід 5-му президенту України

Запобіжний захід Петру Порошенку обирав і поки що так і не обрав Печерський суд столиці. На двомісячному арешті наполягали прокурори. П'ятий президент прийшов не лише з адвокатами, але й великою командою підтримки. Поблизу суду навіть встановили сцену. Як усе відбувалося і чим завершилося засідання - у сюжеті.  

Справа Порошенка: як суд обирав запобіжний захід 5-му президенту України

Залиште свій коментар

Вибір редакції