Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Збитків узагалі нуль": адвокат Федур ознайомився зі справою про рюкзаки Авакова-молодшого

Захисник Олександра Авакова переконаний у відсутності провини свого клієнта.

Відомий адвокат Андрій Федур ознайомився з матеріалами так званої "справи рюкзаків" і не знайшов фактів злочину сина глави МВС Арсена Авакова Олександра. Юрист твердить, що суми ймовірної розтрати в різних абзацах різняться, а от нестикувань у балансі Міністерства внутрішніх справ немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео, котре фігурує в матеріалах, Федур назвав змонтованим і таким, на якому важко розгледіти та ідентифікувати фігурантів. "Збитків узагалі нуль – тобто немає ніякої недостачі, немає розриву в балансі юридичної особи, нічого немає. Правова позиція прокурора була би вірна, якби він прийняв зараз рішення про закриття кримінального провадження", - заявив адвокат.

Національне антикорупційне бюро затримало Олександра Авакова наприкінці жовтня. Сина міністра підозрювали в імовірному розкраданні коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії, зокрема, що ті продавали за завищеними цінами і вони були неякісними. Сам Олександр відкидав свою причетність до закупівель, а незалежні тести засвідчили, що ціни і якість наплічників відповідають заявленим.

ВідеоЗахисник Авакова-молодшого прокоментував справу "рюкзаків"

Андрій Федур каже, що ознайомився із матеріалами справи. І не знайшов фактів злочину. Мовляв, суми імовірної розтрати у різних абзацах відрізняються. А от нестиковок у балансі Міністерства внутрішніх справ навпаки немає. Що ж до відео, яке фігурує у матеріалах, то воно, певен Федур, неоригінальне та змонтоване. 

Захисник Авакова-молодшого прокоментував справу "рюкзаків"

Залиште свій коментар

Вибір редакції