Зброя і бійцівські навички депутатів: парламентарі поділилися спогадами про "лихі 90-ті"

Народні обранці в масі своїй готові постояти за себе при нападі.

Випадок із Аміною Окуєвою, яка завдяки наявності зброї змогла зірвати замах на життя свого чоловіка, змусив журналістів поцікавитися, чи готові українські нардепи до самозахисту. Політики розповіли про свої навички володіння зброєю та прийомами рукопашного бою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп Мосійчук зізнався, що зі зброєю перебуває в "дуже гарних" стосунках, на відміну від Черненка, який сказав, що "ми не просто в різних планетах, ми в різних галактиках". У сумочці тримає свій пістолет Корчинська – вона почувається без зброї "трішки голою". Сюмар розповіла про мішень у своєму кабінеті та навички стрільби з пістолета Макарова. А от Чорновол вважає, що не вміє захищатися та вважає себе дуже безпорадною.

Захищатися інтелектом має намір у разі чого Геращенко. А Константиновський назвав біг у протилежному від нападника напрямку найкращою реакцією на небезпеку. Що таке небезпека – дехто з депутатів добре знає з бурхливих 1990-х. "Просто викинули з другого поверху мукачівської лікарні, така була історія", - зізнався Павленко. "Один раз мене штовхнули в яму бандити – головою вниз летів, зламав собі в плече і шию. А другий раз молотком по голові били", - розповів Купрій. А от Дубінін у відповідь на запитання про самозахист продемонстрував бійцівську стійку.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

ВідеоВідстрілюватися чи тікати: нардепи зізналися, чи здатні захистити себе без охоронців

Залиште свій коментар