Здобутки Коломойського як керівника Дніпропетровщини визнають навіть його політичні опоненти

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Здобутки Коломойського як керівника Дніпропетровщини визнають навіть його політичні опоненти

Експерти, політики та громадські діячі оцінили діяльність Коломойського в ДОДА

Очевидці, експерти на політики сходяться на тому, що саме Коломойський зупинив розповзання сепаратизму по Україні.

Відомі політики, експерти та громадські діячі віддали належне наслідкам 388-денного перебування екс-керівника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського при владі. Завдяки волі бізнесмена вдалося уникнути розколу України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це не залякування. Я реально знаю, як могло бути тут в лютому-березні 2014-го. І що не відбулося тут, у Дніпропетровську, завдяки нам – людям міста Дніпропетровськ і завдяки цій команді. Це нерозривні речі: вони б без нас не впоралися, і ми – без них", - сказав блогер і громадський діяч Євген Гендін.

Такою ж є й фахова оцінка ситуації.

"Команда Коломойського в Дніпропетровській області зробила дуже велику роботу стосовно стабілізації, вона забезпечила безпеку не тільки регіону, вона стабілізувала ситуацію і на сході і на півдні країни", - вважає політичний експерт Тарас Березовець.

Ігор Коломойський більше не губернатор

Ігор Коломойський більше не губернатор

Внесок екс-голови ДОДА в допомогу АТО важко переоцінити. Про це говорять волонтери та люди, котрі безпосередньо працюють у зоні бойових дій.

"Надання офісу, бази для навчання, автомобілі броньовані, на котрих ми перетинали проблемні зони. Повне матеріальне забезпечення", - перелічує голова Центру звільнення полонених Володимир Рубан.

"На першому етапі військових дій у нас була відсутня розвідка, аеророзвідка. І це привело до дуже великих втрат. Котли на першому етапі – це результат відсутності розвідувальної інформації, яку ми зараз отримуємо в тому числі за допомогою тих розвідувально-літальних апаратів, які створені за допомогою Коломойського", - пояснив керівник організації "Народний Тил" Георгій Тука.

Політики також не лишилися осторонь оцінок діяльності керівництва Дніпропетровщини. За переконанням народного депутата Віктора Бондаря, усунення Коломойського – це свято для Росії та вітчизняної опозиції. Нардеп каже, що саме завдяки зусиллям керівництва ОДА вдалось запобігти сепаратизму не лише у Дніпропетровській області, а й у Запорізькій та Харківській.

Всі суперечки, що існують між політиками, впевнений Бондар, треба було вирішувати вже після закінчення бойових дій та за відсутності військової загрози на Сході. "Далі розвиток пішов за принципом – "бий своїх, щоб чужий боявся". На мій погляд, це не конструктивна позиція. Треба було все ж таки виважено підходити й сідати, говорити про будь-які економічні питання, але не змішувати їх із сьогоднішньою ситуацією. Якби не було війни, це була зовсім інша ситуація, і в політикумі і так далі, а в нас є колосальна загроза, що війна продовжується, що війна не зупинилася. Путін чекає, коли ми самі зможемо розсваритися й переламати все, що тільки можливо, внутрішню політичну стабільність", - каже Бондар.

Показово, що навіть політичні опоненти не пожалкували компліментів Дніпропетровській команді.

"Треба віддати належне Коломойському, що він і його команда зробили все минулого року для того, щоб зупинити розповзання російської сепаратистської зарази на Дніпропетровщину, Одещину і Запоріжську область", - заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Як уже повідомлялося, у команді Коломойського розповіли про головні небезпеки для нової влади Дніпропетровщини.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація