Зеленський анонсував нову зустріч радників "нормандської четвірки"

Зеленський анонсував нову зустріч радників "нормандської четвірки"

Зустріч може відбутися за 10 днів.

Президент України Володимир Зеленський сподівається на нову зустріч політичних радників очільників "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) протягом 10 днів. 

Про це глава держави сказав 15 вересня під час брифінгу з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом. 

Президент наголосив, що однієї зустрічі радників лідерів "нормандського формату " було недостатньо, оскільки вони обговорили не всі питання. Зі слів Зеленського, усі лідери підтверджують готовність до зустрічі. 

"Дуже сподіваюся, що чергова зустріч радників глав країн "нормандського формату" відбудеться протягом десяти днів... Буде ще одна зустріч радників, після якої повинна бути вже зустріч лідерів "нормандської четвірки", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, в Берліні 11 вересня протягом семи годин відбувалася зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. 

За її результатами, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав головним досягненням зустрічі в "нормандському форматі" домовленість про продовження режиму "тиші" на Донбасі. А віцепрем'єр та міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков повідомив, що розмова була складною, але робочою.

Згодом президент України Володимир Зеленський заявив, що буде ще одна зустріч радників у "нормандському форматі", адже на переговорах 11 вересня радники не встигли обговорити всі питання і поставити крапку в багатьох з них. 

Відео Єрмак назвав головне досягнення зустрічі в "нормандському форматі" 

Головним результатом переговорів радників у "нормандському форматі", які відбулися у Берліні 11 вересня, є домовленість про продовження режиму "тиші" на Донбасі. Також на зустрічі торкнулися практично всіх пунктів, які стосуються домовленостей лідерів "нормандської четвірки", досягнутих у Парижі. Які ще питання обговорили - керівник Офісу президента України Андрій Єрмак розповів у коментарі для ТСН.

Єрмак назвав головне досягнення зустрічі в "нормандському форматі" 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів