Зеленський дав Баканову два тижні на перезавантаження СБУ і перші результати боротьби з контрабандою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тимчасовий керівник Служби запевнив, що буде культивувати у підлеглих людські цінності.

Президент України Володимир Зеленський закликав СБУ впродовж двох тижнів продемонструвати перші результати роботи у боротьбі з контрабандою.

Про це він заявив під час зустрічі з тимчасовим виконувачем обов’язків голови Служби безпеки України, першим заступником голови СБУ Іваном Бакановим, повідомили у прес-службі глави держави.

"Ми зараз говоримо не про наші особисті взаємини, а про дуже серйозну відповідальність перед народом України. Ти – виконувач обов’язків голови СБУ. Я дуже хочу, щоб не тільки я поважав тебе як товариша, а щоб тебе поважав народ України. У нас дуже мало часу, щоб провести перезавантаження СБУ. Нам потрібні реальні кримінальні справи. Треба розібратися з контрабандою", – наголосив він.

На думку Зеленського, працівники СБУ повинні довести, що вони не лише фахівці, а й порядні люди, тому важливо, щоб вони працювали на Україну, незалежно від прізвища президента.

"Є великий запит на справедливість. Ми маємо показати суспільству, що СБУ справді працює. Хочеться, щоб увесь світ бачив, що ми почали з чистого аркуша будувати Україну", – додав президент.

Своєю чергою Баканов зазначив, що "контрабанда й тіньова економіка, які знекровлюють країну, повинні бути подолані".

"СБУ зробить усе можливе для того, щоб виконати ваші доручення якомога швидше. Ми завжди казали один одному правду, не давали казати неправду іншим. Ми ніколи не крали, не давали красти іншим і завжди залишалися людьми. Мені здається, що пріоритетом роботи СБУ мають бути такі цінності. За будь-яких обставин ми маємо залишатися людьми", – додав в.о. керівника Служби.

Нагадаємо, 3 червня Зеленський звільнив Віктора Кононенка від виконання обов’язків на посаді заступника голови Служби безпеки України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції