Зеленський дав амбітні обіцянки про зростання української економіки та розвиток інфраструктури

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Восени в Україні мають ухвалити закон про концесію.

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зростання української економіки на 5-7% та 20 млрд доларів інвестицій в інфраструктуру.

 Про це він сказав під час виступу на україно-турецькому бізнес-форумі, трансляція якого відбувалась на сторінці Офісу президента у фейсбуці.

"Зараз у мене і моєї команди є повний мандат на зміни. Ми уже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося", - заявив він.

Він наполягає, що протягом найближчих п'ять років Україна зміниться кардинально.

"Наша економіка зростатиме по 5-7% на рік. І я запрошую турецький бізнес зростати разом", - заявив Зеленський.

"За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів. Щоб привести в порядок 24 тисячі кілометрів наших доріг; збільшити кількість аеропортів, що реально працюють, до 15; забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб і істотно збільшити їхню потужність; потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу".

Разом з цим Зеленський повідомив, що восени в Україні ухвалять закон про концесію, і він "дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором".

Під час свого виступу президент також анонсував легалізацію грального бізнесу в Україні - але часткову. Зеленський обіцяє дозволити казино у 5-зіркових готелях. Окрім цього президент пообіцяв, що ринок землі в Україні відкриють 2020 року.

Відео Зеленський у Туреччині зустрівся з кримськотатарською діаспорою та Ердоганом

Після офіційної церемонії відбулася розмова "віч-на-віч", її подробиць жодна зі сторін наразі не повідомляє. Завтра Зеленський вирушить з Анкари до Стамбула, де зустрінеться зі Вселенським патріархом Варфоломієм.  

Зеленський у Туреччині зустрівся з кримськотатарською діаспорою та Ердоганом

Залиште свій коментар

Вибір редакції