Зеленський дає собі ще "кілька місяців" для пожвавлення роботи ТКГ у Мінську та готовий до перемовин із Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що не хоче застосовувати плани B та C.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що планує до кінця боротися за Мінський формат перемовин щодо Донбасу, але готовий до прямих перемовин із президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це він розповів під час пресконференції 20 травня.

"Будемо боротися до кінця за Мінськ. Тому що з Мінськом пов’язані санкції проти Російської Федерації. І ви знаєте прекрасно, що їх всі хочуть зняти. І не тільки Росія. І багато європейських країн, які, я розумію, економічно страждають через ці санкції. Але як я вам і казав, ми будемо боротися. Рік я даю на те, що ми будемо боротися.  Через коронавірус трішки загальмований цей процес, тому я даю собі ще декілька місяців, щоб все ж таки дотиснути, і ми змогли знайти цей дипломатичний вихід із цієї ситуації згідно Мінських домовленостей", - заявив Зеленський.

За його словами, щодо Донбасу в України існує і план B, і план C, однак президент не хоче їх застосовувати.

"Я все ж таки ще раз кажу, що незважаючи на те, що суспільство по-різному оцінює прямі перемовини президента Зеленського і президента Путіна, я впевнений, що ми повинні це робити. Не скидуючи Мінськ, а паралельно, окремим треком. Є деякі речі, які ти можеш зрозуміти тільки тоді, коли ти сам на сам. Є деякі відповіді, які ти можеш і хочеш, і бажано почути, коли ти сам на сам для того щоб зробити 100% висновки і йти за іншим планом", - пояснив Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до перемовин з президентом Росії Володимиром Путіним, якщо це наблизить кінець війни та повернення українських територій.

Відео Перезавантаження Мінська: українська сторона в ТКГ підвищує статус представництва

Українська сторона в ТКГ підвищує статус представництва. Так новий формат пояснює керівник президентського офісу Андрій Єрмак політичним радникам лідерів держав-учасниць нормандського формату. Відтепер участь у переговорах від України візьмуть офіційні представники влади.  

Перезавантаження Мінська: українська сторона в ТКГ підвищує статус представництва

Залиште свій коментар

Вибір редакції