Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський домовився з президенткою Словаччини боротися з контрабандою

Лідер держави обговорив важливі питання з колегою.

Президент України Володимир Зеленський під час перемовин з президенткою Словацької Республіки Зузаною Чапутовою обговорив питання покращення бізнес-клімату, збільшення інвестицій, боротьби з контрабандою, а також подальшого проведення реформ. Про це повідомляє сайт президента.

"Особливу увагу під час зустрічі у Києві було приділено боротьбі з контрабандою. Глави держав констатували, що Україна та Словаччина мають п'ять пунктів пропуску на кордоні, де потрібен контроль.

Співрозмовники наголосили, що боротися з контрабандою потрібно на законодавчому рівні. Словацький президент підтвердила, що це в інтересах обох країн", - йдеться у повідомленні.

Також під час зустрічі також обговорювалося створення нового пункту перетину, який має стати ще одним "вікном до Європи".

Чапутова підтвердила підтримку євроінтеграційних прагнень України з боку Словаччини. А Зеленський у цьому контексті підкреслив, що на шляху до Європейського Союзу Україна продовжить втілювати реформи.

Окремо Глава держави наголосив на позиції Словаччини щодо суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, 16 вересня до України з офіційним візитом завітала президентка Словаччини Зузана Чапутова. Її зустріч з главою української держави Володимиром Зеленським розпочалася біля Маріїнського палацу в Києві.

Відео Про війну, економіку та зустріч з Трампом: основні меседжі Зеленського на форумі YES

Жодного абхазького чи придністровського сценарію на Донбасі не буде. Якщо миротворці, то лише на кордоні з Росією. Крапки над І в темі політики щодо Донбасу намагався розставити і президент Зеленський на форумі "Ялтинська європейська стратегія". ТСН.Тиждень зібрав ключові меседжі, аби потім перевірити, чи перетворяться вони на реальні справи.   

Про війну, економіку та зустріч з Трампом: основні меседжі Зеленського на форумі YES

Залиште свій коментар

Вибір редакції