Зеленський допустив конфлікт із Коломойським через обшуки на 1+1

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант прокоментував і розслідування щодо "плівок Гончарука"

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Інтерфакс-Україна прокоментував ситуацію із обшуками СБУ в одному з офісів компанії 1+1 медіа.

На запитання про те, чи може бути загострення конфлікту між ним та бізнесменом Ігорем Коломойським через дії силовиків, гарант відповів так:  "У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, - плюс один, один плюс один – така вже історія".

Він додав, що любить канал 1+1 через те, що протягом довгого часу на ньому виходить їхній "продукт" (мається на увазі контент студії "Квартал 95" - Ред.).  

"Це не стосується тієї ситуації, яка є у СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що треба розділяти. Ну, буде конфлікт – що я можу зробити?", - сказав президент.

Окрім цього, Зеленський прокоментував і розслідування щодо прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука: "Головне питання - хто замовив, друге - хто це зробив, третє - хто викладав цю інформацію. Треба розв'язати цей вузол".

Як повідомлялося, 5 лютого 2020 року, у приміщенні редакції програми "Секретні матеріали" відбувся обшук офіцерами СБУ. На робочих місцях журналістів у редакції програми намагалися знайти спецзасоби прослуховування, за допомогою яких нібито прослуховували прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Крім того, за домашніми адресами з обшуками прийшли до трьох журналістів Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева. 

ТСН.ua розповідає все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів. 

Відео Обшуки на 1+1: чому приходили слідчі СБУ і в чому вони порушили законодавство

Служба безпеки за дорученням президента України вираховувала, хто таємно записав розмову прем'єра Олексія Гончарука з представниками НБУ. Замість того, щоб закликати журналістів до співпраці, налетіла з обшуком чомусь у приміщення 1+1 медіа, викликавши занепокоєння представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ та Національної спілки журналістів, тому що таким чином слідство просто перекриває повітря всім журналістам-розслідувачам. Купу суспільно-важливої ексклюзивної інформації можуть оголосити поза законом.    

Обшуки на 1+1: чому приходили слідчі СБУ і в чому вони порушили законодавство

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції