Зеленський доручив головам ОДА і мерам великих міст максимально збільшити кількість транспорту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент закликав ефективніше вирішувати транспортні проблеми.

Влада міст та областей повинна збільшити кількість транспорту в регіонах на час карантину, запровадженого у зв’язку з коронавірусом.

Про це під час відеозвернення заявив президент України Володимир Зеленський.

"Головам ОДА і мерам великих міст поставлене завдання: максимально збільшити кількість маршруток, автобусів, тролейбусів у своїх регіонах", - наголосив він.

На думку глави держави, це допоможе дотримуватися обмеження у 10 і 20 пасажирів.

"Я закликаю кожного голову ОДА, кожного мера усвідомити свою персональну відповідальність активно й ефективно вирішувати транспортні проблеми у вашому регіоні. Це дуже важливо для здоров’я всіх українців", - додав Зеленський.

Відео В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу: звернення президента Зеленського

Президент України Володимр Зеленський записав звернення до громадян, у якому повідомив, що в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусної інфекції.  Більше про коронавірус в Україні

В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу: звернення президента Зеленського

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції