Зеленський доручив уряду розробити стандарти новин для ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вважає, що це допоможе в боротьбі з фейками.

Український уряд отримав завдання розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроекту щодо врегулювання діяльності засобів масової інформації. Відповідне доручення міститься в указі президента Володимира Зеленського за № 837/2019 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави".

Глава держави звернув увагу на те, що в проєкті закону мають бути передбачені "положення щодо вимог та стандартів новин". Також Кабмін мусить випрацювати механізми "запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації" та  її спростування. Документ має заборонити "фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні". Пропонується також посилити відповідальність за порушення законодавства про інформацію.

Зеленський вказав термін виконання цієї вимоги. Законопроєкт має бути переданий до парламенту не пізніше 31 грудня 2019 року.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 10 жовтня на території Kyiv Food Market провів масштабний пресмарафон для журналістів. На подію акредитувались понад 300 працівників ЗМІ, а спілкувались із президентом вони групами по 10 осіб. 

Відео Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР

Про свободу  слова сьогодні говоритимуть у ВР. Туди покликали журналістів та представників правозахисних організацій. Виступити з трибуни зможуть і журналісти.

Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР

Залиште свій коментар

Вибір редакції