Зеленський гнівно прокоментував переговори Медведчука з ватажками "ЛДНР"

Зеленський гнівно прокоментував переговори Медведчука з ватажками "ЛДНР"

Фото: УНІАН

Він не розуміє, навіщо потрібні такі "посередники".

Президент України Володимир Зеленський не розуміє, чому заяви Віктора Медведчука про українських полонених та припинення війни лунають лише перед виборами.

Про це він сказав, коментуючи переговори Медведчука з так званими лідерами ОРДЛО. При цьому президент говорив на підвищених тонах та виглядав розлюченим.

"Ще раз хочу сказати: я жодного разу в своєму житті і на посаді президента України не спілкувався з паном Медведчуком. Коли у нас є велика, незалежна Україна, я не розумію, чому в нас мають бути посередники. Він знає моє ставлення до цього питання", - сказав Зеленський.

"Чому піднімається питання повернення полонених, припинення війни з його сторони тільки під вибори? Запитайте пана Медведчука", - додав президент.

Нагадаємо, раніше кум російського президента Володимира Путіна, голова політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук у Мінську провів переговори з ватажками "ДНР" Денисом Пушиліним і "ЛНР" Леонідом Пасічником, домовившись із ними про звільнення декількох українських полонених. Згодом стали відомі прізвища українців, яких готові звільнити бойовики. Серед них троє військових.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація