Зеленський хоче домовлятися з РФ: Медведєв розповів про ставлення до президента України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він стверджує, що Зеленський повинен протистояти "оскаженілому націоналізму".

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що президент України Володимир Зеленський хоче домовлятися з РФ, але на нього намагаються накинути "зашморг".

Про це він сказав під час зустрічі з представниками телеканалів 5 грудня.

"Зараз немає сенсу якісь характеристики давати, оскільки це людина, яка обрана народом України, має дуже високу підтримку. Найголовніше, я сказав це одразу ж після його обрання, щоб у нього вистачило сили духу, мужності протистояти цілій низці деструктивних тенденцій", - сказав Медведєв, уточнивши, що йдеться про протистояння "оскаженілому націоналізму" і "бажанням перевернути все з ніг на голову у відносинах з РФ".

"Очевидно, що нинішній президент хоче домовитися з ключових питань розвитку своєї країни з нашою стороною зокрема. Щоб мир був, поновилися на більш високому рівні торгово-економічні відносини", - вважає російський прем'єр. "Питання, чи вийде у нього", - додав він.

Разом з цим Медведєв прокоментував заклик партій "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос" йти на Майдан перед зустріччю в "нормандському форматі". "Удавка, яку намагаються на нього накинути, щоб він не посмів вийти за ті межі, які раніше були окреслені його попередником. А ось його попередник точно жодного миру не хотів", - стверджує прем'єр.

Відео Протидія російській агресії разом: на саміті НАТО вдалося ухвалити спільну декларацію

У Лондоні завершився саміт НАТО й лідерам Альянсу, попри суперечки, таки вдалося ухвалити спільну декларацію. Під кінець саміту Туреччина таки не стала блокувати план захисту країн Балтії та Польщі на випадок російської агресії.  

Протидія російській агресії разом: на саміті НАТО вдалося ухвалити спільну декларацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції