Зеленський хоче миру з Росією і демонструватиме це на "нормандській" зустрічі – Зеркаль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заступниця голови МЗС заявила, що не вірить у добрі наміри Росії.

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль прокоментувала свою відставку, а також розповіла про пріоритет зовнішньої політики чинного президента України Володимира Зеленського.

Про це вона повідомила в інтерв’ю Deutsche Welle.

"Президент Зеленський хоче миру з Росією. Він неодноразово про це заявляв. І він це якраз і буде демонструвати під час "нормандської зустрічі". Я думаю, всі вже побачили, що в його розумінні мир. Це припинення вогню. Це те, щоб повернулися всі наші українці, які зараз незаконно перебувають і в РФ, і в Криму. Це налагодження відносин з РФ. Це укладання нових договорів. Це все, про що він говорить", - розповіла Зеркаль.

Вона зазначила, що не вважає це недоцільним, однак зовсім не вірить у справжність намірів Росії. За її словами, потрібно розуміти, на яких умовах домовлятися про цей мир.

"Якщо він говорить про те, що ми забезпечимо територіальну цілісність і суверенітет, і що буде відновлено наш територіальний суверенітет над Кримом і над Донбасом, то це одне. Але в мене виникають великі сумніви щодо того, що президент РФ погодиться на те, що Крим - не їхній", - підкреслила заступниця міністра.

Також Зеркаль прокоментувала і свою заяву про відставку. Вона повідомила, що зробити це її ніхто не змушував.

"Знаєте, дуже часто не треба натякати. Коли ти довго працюєш, ти розумієш, що або ти робиш щось, що приносить задоволення, де ти бачиш, що ти можеш досягти результатів. Або ти просто працюєш над папірцями. Не в моєму випадку працювати над папірцями. Мені здається, що ми всі дуже змінили свій образ роботи. Тому в нових умовах мають працювати, мабуть, інші", - пояснила вона.

Раніше заступниця керівника Міністерства закордонних справ, яка опікується міжнародними судами, Олена Зеркаль підтвердила свій намір невдовзі піти у відставку та наявність зв’язку між цим рішенням і зовнішньою політикою президента Володимира Зеленського.  28 листопада вона офіційно написала заяву на звільнення.

Відео Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

"Іду з посади, але лишаюся дипломатом і небайдужою людиною." Заступниця мінстра закордонних справ Олена Зеркаль дотрималась обіцянки, написала заяву про відставку і виклала її фото в соцмережі. Зеркаль обіймала посаду із серпня 2014  року. І вкрай ефективно представляла інтереси України в міжнародних судах. Зокрема, їй вдалося переконати Міжнародний суд ООН визнати справу України проти Росії і взяти її до розгляду.  

Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

Залиште свій коментар

Вибір редакції