Зеленський хоче "забанити" реєстраторів заради боротьби з рейдерством

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент сподівається, що в ситуації вдасться розібратися швидко.

Президент України Володимир Зеленський разом з керівництвом свого офісу відвідав село Путрівка Київської області. Там, згідно з документами, працює комунальний реєстратор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Натомість за вказаною адресою розташований місцевий будинок культури. За словами керівника президентського офісу Андрія Богдана, розшукувана компанія допомагала рейдерам захоплювати підприємства і незаконно переоформлювати чуже майно без відома власників.

Відео Заблокувати роботу комунальних реєстраторів пропонує президент України

Володимир Зеленський разом з керівництвом Офісу президента відвідав село Путрівка Київської області, де за документами працює комунальний реєстратор. Натомість за адресою знаходиться місцевий будинок культури. За словами керівника президентського офісу Андрія Богдана, розшукувана компанія допомагала рейдерам захоплювати підприємства і незаконно переоформлювати чуже майно без відома власників.    

Заблокувати роботу комунальних реєстраторів пропонує президент України

В Україні в середньому 2-3 рази на день незаконно змінюють власника. Тому нині готується указ президента щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації. "Можемо до моменту наведення ладу відключити всіх реєстраторів, які створюють зараз ризики рейдерства. Відключіть всіх", - заявив Зеленський.

Як повідомлялося, минулого місяця президент назвав боротьбу з рейдерством одним із пріоритетів у розвитку української економіки. Разом із цим глава держави виокремив боротьбу з корупцією і контрабандою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції