Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський і Богдан завітали на засідання фракції "Слуги народу" у ВР

Президент відповів на запитання депутатів найчисельнішої фракції.

Засідання фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України відбулося за участі президента Володимира Зеленського і голови Офісу президента Андрія Богдана. Про це повідомив народний депутат Антон Поляков.

"На зборах був присутній президент України і кожен депутат мав можливість задати йому запитання, які його цікавлять", - розповів нардеп. За словами Полякова, глава держави пообіцяв, що вирішення скандальної ситуації навколо фінансового комітету відбуватиметься лише в законний спосіб. Про виключення ж із фракції Євгена Шевченка за підсумками його виступу в ефірі російського ТБ мова не заходила.

Своєю чергою, очільниця пресофісу партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук у своєму фейсбуку написала про те, що питання участі депутатів у медіапросторі країни-окупанта таки обговорювалося. "Проголосували ще раз за те, що ми не ходимо на російські канали, хоча таке рішення уже було прийнято раніше", - запевнила вона. Також Кравчук наголосила на тому, що велику частину розмови було присвячено Донбасу – зокрема, президент розповів про свою останню поїздку на фронт у район Золотого.

Сьогодні у нас відбулося засідання фракції. Ніякої секретності, скандальності, як хтось писав, не було. ✅Приїздив...

Опубліковано Yevheniya Kravchuk Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що президент у суботу, 26 жовтня, приїхав до прифронтового Золотого на Луганщині, де на підвищених тонах спілкувався із добровольцями. Сам глава держави назвав розмову непростою. "Від місцевих дізнався, що на околиці у приватному будинку оселилася група озброєних людей. Мешканці Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Проте готовий і далі говорити та шукати порозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити", - прокоментував ситуацію він.

Відео Депутати на поліграфі: Зеленський з Японії закликав колег не розхитувати фракцію

Парламентську більшість струсонув перший серйозний скандал. Керівництво фракції  запідозрило: за ухвалення рішень на фінансовому комітеті Ради деякі депутати від "Слуг народу" начебто взяли хабарі. У ситуацію втрутився президент і запевнив, що нікому не дасть розколоти партію.

Депутати на поліграфі: Зеленський з Японії закликав колег не розхитувати фракцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції