Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський може покластися на підтримку ЄС – віце-президент Єврокомісії

Гість інавгурації високо оцінив намір нового президента продовжити шлях реформ.

Україна йтиме шляхом реформ і наближення до Європейського Союзу за нового президента Володимира Зеленського. Такого висновку дійшов після спілкування з новим українським лідером віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович, повідомляє УНІАН.

Присутній у Києві посадовець позитивно відгукнувся про озвучені Зеленським наміри і плани на посаді. "Ми позитивно відзначили намір президента продовжувати модернізацію України, продовжувати шлях реформ, який український народ і український уряд вибрали кілька років тому", - зауважив Шефчович.

Фотогалерея "Україна буде гарною сестрою": Зеленський зустрівся з іноземними делегаціями (7 фото)

На його думку, Зеленський "хоче наблизити Україну до Європейського Союзу", тому заслуговує на сприяння та допомогу на цьому шляху. "Він може покладатися на повну підтримку Європейського Союзу", - додав віце-президент Єврокомісії.

Тим часом президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Грузії Саломе Зурабішвілі, яка прибула до Україну на церемонію інавгурації. Своїми пріоритетами новий український лідер назвав припинення війни на Донбасі та подолання корупції.

ВідеоЄврокомісія вивчить і дасть свою оцінку українському закону про мову

Цього тижня парламент ухвалив закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". В Єврокомісії чекають офіційної публікації тексту нового закону, щоб вивчити і дати свою оцінку.  

Єврокомісія вивчить і дасть свою оцінку українському закону про мову

Залиште свій коментар

Вибір редакції