Зеленський розповів, які теми обговорював на зустрічі з Блінкеном

Зеленський розповів, які теми обговорював на зустрічі з Блінкеном

УНІАН

Президент впевнений, що цей рік стане фундаментальним для відносин США та України

Президент України Володимир Зеленський 6 травня під час зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном обговорив питання окупації Росією території України, "Північний потік-2" та подякував США за санкції проти РФ.

Про це президент сказав на спільній пресконференції за результатами перемовин.

За словами президента України, попри лише першу зустріч, команда Блінкена прекрасно орієнтується в тому, що у нас відбувається, прекрасно знає усі деталі.

"Вони прекрасно знають ситуацію на Донбасі… Ми обговорили питання не лише окупації наших територій, незаконної анексії Криму Російською Федерацією, ми обговорили питання "Північного потоку - 2", це для нас дуже чутливе питання. Також ми обговорили питання реформ в Україні – що нам вдалося, де ми ще на шляху. В цілому – зустріч змістовна, ми вважаємо, що це буде фундаментальний рік відносин між Україною та США", - сказав він.

Також Зеленський переконаний, що цей рік стане фундаментальним в побудові відносин України та США.

"Ми вважаємо, що це буде фундаментальний рік відносин України та США. В цей рік буде важлива наша Кримська платформа, перший майданчик про допомогу Криму, про деокупацію нашого півострову. Я запросив президента США та віце-президента. Ми віримо, що в цей рік США обов'язково будуть з нами і будуть у нас в гостях з офіційними та неофіційними візитами", - сказав президент.

Нагадаємо, що Ентоні Блінкен перебуватиме у Києві разом зі своєю заступницею Вікторією Нуланд. Із чим державний секретар США приїхав на свою історичну батьківщину та чому Зеленський власними діями поставив під питання можливу зустріч із американським лідером Джо Байденом, читайте у матеріалі ТСН.ua.

Новини України: Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським

Новини України: Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським