Зеленський назвав дату дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня і розпочав збір запитань Порошенку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидати у президенти збираються на дебати один з одним у різні дні.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський розпочав збір запитань для дебатів з чинним президентом Петром Порошенком

Відповідне відео Зеленського опубліковано у Facebook.

"19 квітня на НСК "Олімпійський" відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу поставити йому будь-яке запитання, наприклад, коли почнуться посадки, чому Свинарчуки не за ґратами? Думаю, що у народу України за п'ять років дуже багато запитань до Порошенка, які ви не можете йому поставити, а я можу від вашого імені", - заявив Зеленський.

Він закликав українців писати відповідні запитання йому в коментарі. 

Яке питання ви б хотіли поставити Порошенку? Пишіть у коментарі! #зробимойогоразом

Опубликовано Команда Зеленського Понедельник, 8 апреля 2019 г.

Зазначимо, що кандидати у президенти збираються на дебати один з одним у різні дні: напередодні Порошенко закликав Зеленського прийти на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Ввечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. Нещодавно Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стати арбітром зустрічі кандидатів. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції