Зеленський назвав претендентів на посаду голови делегації на переговорах у Мінську

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У президента є декілька претендентів.

На посаду голови української делегації в ТКГ претендують перший президент України Леонід Кравчук та віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Про це 29 липня заявив під час брифінгу президент України Володимир Зеленський.

За його словами, посаду має обійняти людина, яку поважають в Україні та з якою розмовляють представники РФ.

"У нас є декілька претендентів. Один з претендентів Олексій Резніков. Я не знаю, чи ми вже відкрито говоримо, чи ще... Я не знаю, коли буде офіційно про це заява. Скажу чесно, ми також говоримо з першим президентом України Леонідом Кравчуком. Є ще пару кандидатур... Найближчими днями з'явиться офіційне підтвердження", - зазначив він.

Нагадаємо, 28 липня в Офісі президента повідомили, що Леонід Кучма залишає посаду очільника української делегації на перемовинах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську. Водночас він запевнив, що у разі потреби й надалі готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру на тимчасово окупованому Донбасі. 

Відео Леонід Кучма виходить із ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі

Леонід Кучма виходить із тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Другий президент України, з перервами, був офіційним представником Києва у Мінську - і за каденції Петра Порошенка, і за президентства Володимира Зеленського. Сам Кучма, якому 81 рік, запропонував і надалі надавати консультації для розблокування мінського процесу. В прес-службі Офісу президента повідомили, що прізвище нового очільника української делегації для переговорів у Мінську назвуть найближчим часом.

Леонід Кучма виходить із ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції