Зеленський не хоче глобально міняти Конституцію України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він погано ставиться до змін у головному законі країни.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський погано ставиться до глобальних змін у Конституції України, зокрема, у питанні зміни форми правління країни. Про це розповів у інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

Журналіст запитав, за яку модель влади виступає кандидат у президенти. Зеленський відповів: "Ми живемо в парламентсько-президентській республіці".

На запитання, чи повинно так залишатися, Зеленський відповів: "Я взагалі погано ставлюся до глобальних змін головного закону України – Конституції. Я в принципі до цього погано ставлюся. Парламентська республіка в нашій країні – це може бути, в принципі, та ж узурпація влади. Все-таки поділ влади, мені здається, в нашій країні дає цей баланс у суспільстві".

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив про те, що хоче з’їхати з Адміністрації президента на Банковій у Києві, якщо здобуде перемогу у другому турі виборів.

ВідеоЗеленський відзняв нове відеопослання на "Олімпійському"

Кандидат у президенти Володимир Зеленський традиційно зафільмував відеозвернення до Петра Порошенка зі стадіону "Олімпійський". Там уже почали зводити сцену для дебатів, які відбудуться 19 квітня. Утім, штаби кандидатів досі не можуть узгодити умови дебатів.    

Зеленський відзняв нове відеопослання на "Олімпійському"

Залиште свій коментар

Вибір редакції