Зеленський не хоче втручатися у внутрішній політичний конфлікт США - The Washington Post

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обраного президента нібито хочуть втягнути у політичні скандали Штатів.

Новообраний президент України Володимир Зеленський не хоче втручатися у внутрішньополітичний конфлікт у Сполучених Штатах Америки.

Про це пише у неділю The Washington Post, посилаючись на джерело, близьке до Зеленського.

В матеріалі видання зазначають, що, поки у Трампа вважають Україну прихильницею Джо Байдена й інших демократів, новообрана українська влада в Києві посилає власний сигнал: "Залиште нас у спокої".

Людина з команди новообраного президента в розмові з журналістом розповіла про побоювання бути втягнутими у внутрішній політичний конфлікт у США.

"Це точно не наша війна. Ми повинні триматися подалі від цього, наскільки можливо", - сказало дежерело та додало, що Зеленський виключає використання політичного тиску на правоохоронні органи України для досягнення будь-яких цілей Білого дому.

The Washington Post зазначає, що ні команда, ні сам обраний президент ніяк не прокоментував анонсований, а потім скасований візит до України адвоката президента США Рудольфа Джуліані.

"Ані Володимир, ані люди з його оточення не є ворогами Америки чи її президента. Однозначно, жоден з них не є (ворогом). Ми не хочемо, щоб усе зводилося до таких звинувачень", - сказали у Зеленського та додали, що офіційного повідомлення від Джуліані про планування зустрічі не надходило.

Раніше повідомлялося, що адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані хоче приїхати до Києва для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським.

Він мав на меті переконати нового президента України почати розслідування, пов'язане з інтересами президента США. Розслідування пов'язане з втручанням Росії у президентські вибори в США в 2016 році. На думку Джуліані, візит до Києва дасть нову інформацію про роботу сина колишнього віце-президента Джо Байдена в українській газовій компанії Burisma Holdings.

Однак незадовго сам Джуліані в інтерв'ю американському телеканалу розповів, що скасував зустріч з новообраним президентом України. Джуліані впевнений, що в Україні опиниться у "середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів".

ВідеоМюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Злочину не стали доводити, але це не означає, що його не було. У США опубліковано звіт спецпрокурора Мюллера про розслідування потенційної змови передвиборчого штабу президента Трампа з Росією. З нього витікає, що президент робив помітні спроби втручатися у слідство, зокрема звільнити самого Роберта Мюллера. Однак висувати жодного обвинувачуваного вироку прокурор не став.    

Мюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції