Зеленський не відмовився від переїзду своєї адміністрації з Банкової до "опенспейсу" – Богдан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В нову адміністрацію зможе прийти будь-який громадянин України.

Президент України Володимир Зеленський не відмовився від переїзду своєї адміністрації з вулиці Банкової до нового офісу зі скляними стінами.

Про це в ефірі телеканалу "Україна" розповів голова адміністрації президента Андрій Богдан, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми плануємо створити з Адміністрації президента організації, де будуть перебувати вчені, дослідники, талановиті люди, реформатори. Ми тримаємо напрямок на офіс європейського типу. Тому ми плануємо переїзд в інше приміщення. Це буде "опенспейс", зі скляними стінами, куди може спокійно прийти будь-який громадянин України", - сказав він.

Що стосується старої будівлі адміністрації президента, то у Зеленського розглядають варіант створення там музею української державності. Богдан зазначив, що "такого музею в Україні немає".

Нагадаємо, про своє бажання перенести Адміністрацію з Банкової в скляний офіс за межі Києва Володимир Зеленський повідомив після другого туру виборів. Тодішній глава Державної охорони Валерій Гелетей заявив, що таке рішення не тільки коштуватиме багато, а й є небезпечним.

ВідеоСкільки може коштувати переїзд Адміністрації Президента з Банкової

Переїзд президентської адміністрації жваво обговорюють останній тиждень. Володимир Зеленський хоче працювати у звичайному офісі, ближче до людей. Та для цього доведеться орендувати чи навіть збудувати нове приміщення. Скільки може коштувати переїзд з Банкової – дивіться просто зараз у Сніданку.

Скільки може коштувати переїзд Адміністрації Президента з Банкової

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції