Зеленський обговорив із очільницею МЗС Канади боротьбу з корупцією та війну на Сході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр закордонних справ Канади порівняла його із Джастіном Трюдо.

Обраний президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Києві із міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

"Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею", – зазначив обраний президент.

Він також підкреслив, що для цього його команда прагне, щоб населення менше контактувало із чиновниками, і тому ставлять собі за мету створити "державу у смартфоні".

Своєю чергою, Фріланд порівняла Зеленського із прем’єром Канади Джастіном Трюдо, а також запевнила, що її країні є чого повчитися в України, зокрема у галузі електронних декларацій.

"Ми бачимо багато спільного між вами та нашим прем’єр-міністром Трюдо. За чотири тижні до виборів ніхто не вірив, що ми виграємо", - розповіла вона.

Сторони також обговорили і питання врегулювання ситуації на Донбасі.

"У нас є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу", – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоІнавгурація Зеленського повинна відбутися до 3 червня

Відлік пішов. Офіційні видання "Голос України" та "Урядовий кур'єр" опублікували результати президентських виборів. Тепер, згідно законодавства, інавгурація новообраного глави держави Володимира Зеленського має відбутися протягом 30 днів.

Інавгурація Зеленського повинна відбутися до 3 червня

Залиште свій коментар

Вибір редакції