Зеленський обіцяє заплатити штраф за порушення карантину незалежно від рішення суду

Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський обіцяє заплатити штраф за порушення карантину незалежно від рішення суду

Фото: УНІАН

Каже, що відчуває свою відповідальність за кавування у Хмельницькому.

Президент Володимир Зеленський обіцяє сплатити суму, рівнозначну сумі штрафу за порушення карантину, безвідносно до рішення, яке ухвалить суд.

Про це повідомляє пресслужба Офісу голови держави.

"Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України", – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, звичайний суд не наважився оштрафувати Зеленського. Відтак, чи стягувати з президента штраф за каву в Хмельницькому - вирішуватиме Верховний суд України. Хмельницький суддя почав розглядати цю справу, але, з огляду на недоторканність глави держави, зажадав тлумачень від вищої інстанції. На початку червня Володимир Зеленський з цілою делегацією покавував не на літній терасі, а всередині кафе і без маски.

А от голову Офісу президента Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова і головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка оштрафували на 17 тисяч гривень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація