Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський сподівається на економічне зростання понад 4% наступного року

Президент вважає, що Україна має шанси на прорив у розвитку.

Консервативний прогноз зростання української економіки в 2020 році становить 3,7%, однак є всі підстави сподіватися на значно більший показник. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з віцепрезидентом Європейського інвестиційного банку Вазілом Гудаком.

Український лідер запевнив, що його команда прагне великих змін та має великі сподівання щодо розвитку країни. "У нас справді дуже великі очікування. Хочемо зростати більше, ніж заплановано. Наш консервативний прогноз зростання економіки на наступний рік – 3,7%. Але ми прагнемо більш швидкого зростання", – пояснив Зеленський.

За його словами, сприяти цьому мають нові закони, розблокування приватизації державних підприємств і реформа правоохоронної системи. Також серед пріоритетів президент назвав інвестиції в розвиток транспортної інфраструктури, та запросив банк брати участь у масштабних проектах в Україні – зокрема, будівництві доріг у Донецькій і Луганській областях, а також розвитку аграрного сектору та підтримці малого й середнього бізнесу.

Як повідомлялося, середня зарплата в Україні зросла до 10687 грн, що в 2,6 раза вище від рівня мінімальної зарплати, розмір якої 4173 грн. Традиційно найвища середня зарплата в Києві – 15626 грн, а найнижчі – у Чернівецькій (8338 грн), Тернопільській (8441 грн) та Чернігівській (8476 грн) областях.

Відео Українці масово переходять на "білі" зарплати – економічні новини

За пів року приблизно 94 тисячі працівників в Україні почали працювати офіційно. Зараз показник нелегальної зайнятості в Україні найнижчий за останні 10 років. Тепло в столиці не подорожчає. Кияни будуть платити за опалення та воду за звичними тарифами.  На українському ринку з'явилися перші в цьому сезоні партії тепличних помідорів із Туреччини.  Більше про економічні новини та курс валют – в нашому огляді.   

Українці масово переходять на "білі" зарплати – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції