Зеленський одноосібно очолює рейтинг симпатій, а Тимошенко "воює" з Порошенком

Зеленський одноосібно очолює рейтинг симпатій, а Тимошенко "воює" з Порошенком

Чинний президент у другому турі програє Зеленському, Тимошенко і Гриценку.

Володимир Зеленський має найвищий рейтинг серед виборців, хто визначився і готовий прийти на виборчу дільницю - 27,3%. На другому місці - лідерка партії "Батьківщина", колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (18,8%). Дещо поступається їй чинний президент Петро Порошенко з результатом у 18,2%.

Про йдеться у соціологічному опитуванні Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременко та Центру "Соціальний моніторинг", яке проводилось від 16 до 23 лютого 2019 року.

На четвертому та п'ятому місцях народний депутат Юрій Бойко (10,9%) і Анатолій Гриценко (8,8%) відповідно. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко може розраховувати на підтримку 6,1% виборців, Андрій Садовий - 4%. У другому турі чинний президент програє і Тимошенко, і Зеленському, і Гриценку. У парі з лідеркою "Батьківщини" Володимир Зеленський перемагає у співвідношенні 34,2% до 22,1%. Гриценко, як повідомляють соціологи, перемагає у другому турі Тимошенко, Порошенка, але програє Зеленському.

Лідером партійного рейтингу є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 21,9% опитаних, які вже визначилися з вибором і мають намір голосувати. Підтримка партії "Батьківщина" складає 17,8%, БПП Солідарність – 12,6%, Опозиційна платформа "За життя" –  11%, Громадянська позиція – 9,7%, Радикальна партія – 6%, Самопоміч – 5,8%. Також шанси на подолання виборчого бар’єру мають партія "Наші" (3,3%) та "Опозиційний блок" (2,9%).

Вибіркова сукупність:  
репрезентативна за віком (населення від 18 років і старші), статтю, типом населеного пункту та регіоном;
2047  респондентів;
стандартне відхилення +/- 2,2% ;
рівень кооперації респондентів 56%.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація