Зеленський офіційно скасував свій указ про призначення Зеркаль заступницею голови АП

Раніше його просто видалили із сайту.

Президент України Володимир Зеленський офіційно скасував свій указ про призначення заступниці міністра закордонних справ Олени Зеркаль заступницею голови Адміністрації президента.

Для цього був виданий відповідний указ №315.

"Скасувати як такий, що нереалізований, указ президента України від 21 травня 2019 року № 309 "Про призначення О.Зеркаль Заступником Глави Адміністрації Президента України", - йдеться в указі.

Окрім цього, на офіційний сайт Адміністрації президента повернувся і сам указ №309.

Нагадаємо, із офіційного сайту президента України 21 травня прибрали указ №309/2019, у якому йшлося про призначення Олени Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Точної причини відмови невідомо. Зеркаль начебто погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави Адміністрації президента.

Олена Зеркаль від серпня 2014 року була заступником міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делегації у міжнародних судах у справах України проти Росії. Також брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації.

Відео Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Новим начальником Генерального Штабу призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака. Першим помічником президента став бізнес-партнер та сценарист студії "Квартал 95" Сергій Шефір. Директор студії "Квартал 95" Сергій Трофімов - перший заступник Глави Адміністрації. І це не єдині кварталівці, які з високої позиції починають кар'єру чиновників.  

Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів