Зеленський ознайомився з безпековою ситуацією на острові Зміїний, де встановлено нові засоби стеження

Зеленський ознайомився з безпековою ситуацією на острові Зміїний, де встановлено нові засоби стеження

Фото: president.gov.ua

На острові Зміїний встановлено обладнання контролю за надводними й підводними цілями, отримане від іноземних партнерів.

Під час робочої поїздки до Миколаївської та Одеської областей президент України Володимир Зеленський відвідав острів Зміїний у Чорному морі, де спостерігав за складовою командно-штабних навчань за участю командування об'єднаних сил Збройних Сил України та всіх видів і родів військ (сил).

Про це у понеділок, 9 серпня, повідомляє пресслужба президента.

"Під час навчань морські піхотинці та групи спеціального призначення за підтримки авіації й надводних сил відпрацьовували посилення охорони та оборони острова Зміїний. Українські військові успішно протидіяли морському десанту умовного противника, знищували ворожі судна та відбили потенційні спроби агресора захопити український острів", - йдеться у повідомленні.

Володимир Зеленський відзначив важливість проведення подібних навчань, які відбуваються на дуже високому рівні.

"Приємно, що ці військові навчання проходять і на нашому українському острові Зміїний. На такому рівні вони тут ніколи не були. Це свідчить про те, що ми розуміємо, у який час живемо, з ким ми боремося", – зазначив він.

Президент наголосив, що Україна має потужну армію, яка готова захищати нашу країну, нашу державність і суверенітет на кожній частині незалежної української землі.

Слід зазначити, що на острові Зміїний встановлено обладнання контролю за надводними й підводними цілями, отримане від іноземних партнерів.

З урахуванням присутності військових сил та засобів РФ, що наростають, у Чорноморському регіоні й на окупованої території Криму, а також задля недопущення можливих провокацій з боку країни агресора, Головне управління розвідки Міноборони України провело навчання з перевірки боєздатності розвідувальних сил і засобів у районі острова Зміїний до виконання завдань за призначенням, повідомила пресслужба ГУР МО України.

"Під час заходу відпрацьовано комплекс практичних питань. Зокрема, з особовим складом проведено заняття з підводного мінування, перевірено готовність розрахунків ПЗРК до виявлення та розпізнавання повітряних цілей. Також розвідники виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї. Крім того, повідомляється, що на острові встановлено обладнання контролю за надводними та підводними цілями, отримане від іноземних партнерів", - зазначили там.

Нагадаємо:

  • Стало відомо, що німецька канцлерка Ангела Меркель приїде до Києва на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським вже цього місяця. Попередньою датою візиту Меркель називають 22 серпня.
  • Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з його американським колегою Джо Байденом, яка відбудеться у Вашингтоні 30 серпня, обговорюватимуться три блоки питань.

Новини України: Дмитро Кулеба Андрій Єрмак підготували візит Володимира Зеленського до США

Новини України: Дмитро Кулеба Андрій Єрмак підготували візит Володимира Зеленського до США

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація