Зеленський озвучив два етапи продажу землі та головну проблему зі зняттям мораторію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продаж землі іноземцям наразі неврегульований

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня заявив про те, що закон про зняття мораторію на продаж землі потребує допрацювання, а сам продаж має відбуватися у два етапи.

Зеленський заявив про те, що наразі ситуація довкола земельного закону досить складна, і в ньому "не все гаразд". На уточнювальне запитання кореспондента ТСН.ua Олексія Ярмоленка, чи не боїться Зеленський протестів через зняття мораторію і чи буде якась інформаційна кампанія з приводу цього, він відповів так: "Найкраща інформаційна кампанія - це наше з вами спілкування. І щоб ми один одного правильно почули і зрозуміли, щоб потім ви не написали щось інше". 

"Зараз я кажу в жодному разі не можна нести цей закон до ВР, давайте всі ці пункти випишемо і врегулюємо (…) 73 чи 72% проти мораторію, проти того, щоб зняти мораторій. А 80% -  за те, щоб мати землю у власність", - додав він.

За його словами, першочергово землю мають отримувати українці. Надати їм мають і льготи та кредити. Відбуватися продаж земель має у два етапи.

"Якийсь час ми повинні продавати землі тільки українцям. Другий період, самі фермери кажуть. Коли наші вже купили, коли у нас вже кредитна ставка, коли вже у нас льготи, тоді ви можете вже відкрити іншим. Іншим іноземним компаніям, які будуть 100% працювати на цій землі. І будуть українці працювати. Але це буде вже через кілька років", - пояснив Зеленський.

Він додав, що неврегульоване наразі тільки одне питання -  з продажем землі саме іноземцям.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки.   

Раніше в Офісі президента розповіли, що Україні планують скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення та запустити ринок сільгоспземель та додали, що це може прискорити економічне зростання країни на 0,5-3% .

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на україно-турецькому бізнес-форумі заявив, що земельну реформу в Україні проведуть до кінця 2019 року, а ринок сільськогосподарських земель має запрацювати вже з наступного 2020 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції