Зеленський озвучив прізвище прокурора, який розслідує після Горбатюка вбивства на Євромайдані

Дата публікації
Перегляди
2592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський озвучив прізвище прокурора, який розслідує після Горбатюка вбивства на Євромайдані

Президент України чекає на результат.

Військовий прокурор Віктор Чумак займається розслідуванням справ про масові вбивства учасників Революції Гідності в центрі Києва. 

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю в ефірі телеканалу 1+1. 

За його словами, Чумак створив групу. яка має показати результат у резонансній справі. "Наразі цією справою починає займатися прокурор Чумак. Він повинен створити групу. Він її створив. І дійсно розглядалась справа 6 років. Ми, як суспільство, не бачимо дійсного результату цієї складної справи. Я впевнений, що буде", - заявив глава держави.

Нагадаємо, 23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався, зокрема, розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. Очільник ГПУ Руслан Рябошапка пояснив таке рішення тим, що Горбатюк не захотів працювати далі "в силу певних своїх мотивів, які він приховує". Йдеться про відмову проходити переатестацію. "Чому так вчинив? Очевидно, що Горбатюку вигідний конфлікт. Горбатюк і конфлікт — це синоніми. Ми не можемо поставити знак рівності між Горбатюком і ефективністю, результатом роботи, але "Горбатюк" дорівнює "конфлікт". Постійне створення з себе образу жертви дає можливість захищатися від усіх", – сказав генпрокурор.

Своєю чергою, Горбатюк звинуватив голову Офісу президента Андрія Богдана у спробі злочинів під час Революції Гідності і економічні злочини Віктора Януковича та його оточення. За його словами, Богдан говорив про це наприкінці зустрічі з Зеленським. "Він (Богдан - ред.), не знаючи про суть, сказав: "Не розслідувались справи, не розслідувалися стосовно вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович". А він (Зеленський – ред.) каже: "Як же не розслідувались, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?". 

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація