Зеленський перепризначив уповноваженого з прав людей із інвалідністю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сушкевич обіймав посаду від 2014 року.

Президент України Володимир Зеленський перепризначив  Валерія Сушкевича своїм Уповноваженим з прав людей з інвалідністю.

Відповідний указ опубліковано на сайт Адміністрації президента.

"Призначити Сушкевича Валерія Михайловича Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю", - йдеться у документі від 23 травня 2019 року.

Зазначимо, перед цим Зеленський звільнив Сушкевича з посади, згідно з українським законодавством. Завданням уповноваженого з прав людей з інвалідністю є нагляд за впровадженням ратифікованої Україною Конвенції ООН про права людей з інвалідністю.

Нагадаємо, Сушкевича, який також є президентом Національного паралімпійського комітету України, було призначено на посаду Уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю від моменту створення цієї посади у грудні 2014 року.

Як повідомлялося, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції