Зеленський підписав указ про стимулювання розвитку Карпатського регіону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це стосується економічного та туристичного напряму.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпат.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Документ спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат. Глава держави зобов’язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 рр. з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, указом було доручено передбачити у держбюджеті відповідні кошти для реалізації цієї програми.

Нагадаємо, у вересні 2018 року Верховна Рада ухвалила закон щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів. У положенні про розмір "істотної шкоди довкіллю", за яку передбачається вже кримінальна відповідальність, зазначено, що це шкода у розмірі понад 2 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відео Найвисокогірнішу печеру знайшов рятувальник у Карпатах

Рятувальник із гори Піп Іван відшукав та з друзями-спелеологами дослідив найвисокогірнішу печеру України. Вхід у неї на висоті в 1964 метри. ТСН піднялась в гори, щоби зі спелеологом спуститися в цю печеру і дослідити ще один її невідомий хід.  

Найвисокогірнішу печеру знайшов рятувальник у Карпатах

Залиште свій коментар

Вибір редакції