Зеленський подав до Верховної Ради законопроект про імпічмент

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проект закону подали 29 травня.

Президент України Володимир Зеленський 29 травня подав до парламенту законопроект про імпічмент.

Про це під час брифінгу повідомив радник президента Руслан Стефанчук.

Представник Зеленського підкреслив, що обіцянка внести проект закону виконана та нагадав депутатам про зняття недоторканності.

"Президент України Володимир Зеленський, як і обіцяв, передав до парламенту законопроект "Про особливу процедуру усунення президента з поста". Обіцянка була виконана, – сказав він. – Разом з тим законопроектом, вкотре спрямовано звернення президента, щоб ВР не забула, що в неї лежить законопроект 7203, яким скасовується депутатська недоторканність. І це було б чесно, якби ми цих два проекти провели б".

Нагадаємо, цього ж дня, 29 травня, у Верховній Раді України зареєстрували законопроект № 10339 "Про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з проведення розслідування вчинення Президентом державної зради або іншого злочину" ("Про імпічмент"). Автором законопроекту є народний депутат від фракції "БПП" Олексій Гончаренко.

Раніше фракція "Самопоміч" підготувала законопроект "Про Президента України", в якому хочуть чітко врегулювати повноваження глави держави і включити частину про імпічмент. Основне, на що говорили самі ініціатори, це обмеження права президента призначати людей на низку посад. Зокрема, в проекті закону пропонують забрати у глави держави право призначати директора НАБУ і голову Держбюро розслідувань і "передати їх" прем'єру, а призначення голови СБУ, за що відповідає президент – пропонують віддати Верховній Раді.

ВідеоВР провалила зміни до виборчого законодавства

Депутати не змогли підрихтувати виборчий закон, щоб переобиратись без мажоритарників та зі зниженим прохідним бар'єром. Саме про ухвалення таких змін нібито учора домовились на консультаціях на Банковій.  

ВР провалила зміни до виборчого законодавства

Залиште свій коментар

Вибір редакції