Зеленський: Поки що Крим виглядає, як "авіаносець РФ" зі щоденним збільшенням озброєння

Зеленський: Поки що Крим виглядає, як "авіаносець РФ" зі щоденним збільшенням озброєння

Фото: president.gov.ua

Президент зауважив, що на саміт Кримської платформи прибуде близько 40 іноземних делегацій.

Ініціатива Кримська платформа охоплюватиме всі найважливіші проблеми півострова, передусім гуманітарні та безпекові. Зокрема порушуватимуться питання мілітаризації Криму в цілому.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю українським журналістам з Криму, опублікованому на сайті Офісу президента у четвер, 19 серпня.

"Поки що Крим виглядає, як авіаносець. Поки що це не та перлина української землі біля моря. Сьогодні це мілітаризований півострів, і виглядає це, як авіаносець Російської Федерації зі щоденним збільшенням озброєння, зменшенням корінного населення, зменшенням привабливості – природної, екологічної, туристичної, будь-якої", – зазначив президент.

За словами глави держави, ідеологія Кримської платформи полягає в тому, щоб кожну тему робити гострою та актуальною не тільки в українському суспільстві, а й на світовому рівні.

"Що можна зробити? Треба щодня бити у дзвони. Вважаю, що до появи Кримської платформи не було того дзвона. Є люди, які хочуть повернення Криму, але покажіть, будь ласка, куди їм бити та хто це робитиме щоденно, окрім дописів у фейсбуці: "Наш Крим шкода, але нічого, ми повернемося", – додав він.

Нагадаємо:

  • На саміт Кримської платформи прибуде близько 40 іноземних делегацій.
  • Під час саміту Кримської платформи спікер Сенату Джордж Ф’юрі представлятиме Канаду. Через ймовірні дострокові парламентські вибори участь країни у саміті Кримської платформи була під питанням.
  • Президент Польщі Анджей Дуда також візьме участь у саміті Кримської платформи.
  • А ось у програмі канцлерки Німеччини Ангели Меркель, яка 22 серпня відвідає Україну з офіційним візитом, не передбачається участь в установчому саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня у Києві.

Новини світу: що обговорювали в рамках форуму експертів Кримської платформи

Новини світу: що обговорювали в рамках форуму експертів Кримської платформи

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація