Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський пообіцяв оприлюднити виборчу програму вже після реєстрації кандидатом

Новачок у політиці одразу став одним із фаворитів перегонів.

Старт передвиборчої кампанії позначився рішенням одного з найбільш рейтингових можливих кандидатів таки брати участь у боротьбі за крісло президента. Володимир Зеленський ітиме на вибори, хоч його програма досі нікому невідомо, а інформації про команду обмаль, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новина, що пролунала за кілька секунд до Нового року, одразу спричинила вибух у мережі: одні декларували готовність голосувати за Зеленського, інші критикували це рішення, треті раділи нагоді подивитися у найближчі місяці цікаве політичне шоу.

ВідеоВолодимир Зеленський заявив, що балотуватиметься у президенти

В останній день 2018 року офіційно розпочалися президентські перегони. До нового року документи до ЦВК навіть устиг подати перший кандидат. Інші ж потенційні учасники мають час до 3 лютого. Учора список тих, хто бажає змагатися за президентське крісло, вже остаточно поповнився іще одним іменем. Володимир Зеленський заявив, що йтиме на вибори. 

Володимир Зеленський заявив, що балотуватиметься у президенти

У рейтинги президенських перегонів Володимира Зеленського і Святослава Вакарчука політологи включили навесні цього року. Чи йтиме Зеленський на вибори – дотепер точної відповіді на це запитання не знав ніхто, хоча у більшості опитувань відомий шоумен входить у двійку лідерів та навіть обганяє чинного главу держави. Сам шоумен із цього приводу багато жартував і тим тільки додавав інтриги.

Юрист за освітою та менеджер успішних проектів, Зеленський досі тримався осторонь політики. Хоча, з його слів, пропозиції долучитися до різних політичних сил йому надходили неодноразово, зокрема і від президента Порошенка. Наприкінці 2017 року Зеленський зареєстрував свою партію за назвою відомого серіалу "Слуга народу", де зіграв головну роль.

Зеленський був одним з перших артистів, який від початку російської агресії відмовився від гастролей в РФ, активно виступає за повернення Криму та Донбасу, але наголошує, що робити це потрібно передусім мирним шляхом. Щодо діалогу з Росією, то будь-які рішення, на думку Зеленського, слід вирішувати шляхом референдуму. Свою передвиборчу програму обіцяє оприлюднити після того, як подасть свої документи до ЦВК і стане офіційним кандидатом у президенти.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції