Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський пообіцяв, що ніхто не зірве опалювальний сезон у Смілі

За словами президента, правоохоронні органи розберуться у цій ситуації.

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що опалювальний сезон у Смілі не буде зірвано, і в домівках мешканців міста буде тепло.

Про це він заявив під час зустрічі з представниками громадськості та влади Черкаської області, на якій, зокрема, обговорювалася проблема заборгованості теплопостачальних підприємств Сміли за спожитий газ.

"Ми зі свого боку гарантуємо вам, що ніхто не зірве опалювальний сезон. Тепло буде, правоохоронні органи розберуться у цій ситуації. Ми все обов’язково зробимо, як повернемося до Києва", – запевнив Зеленський.

Раніше "Нафтогаз" повідомив про можливість зриву опалювального сезону в місті Сміла – комунальне підприємство "Смілакомунтеплоенерго" зриває графік погашення своєї заборгованості за закуплений газ.

Нагадаємо, останнього опалювального сезону у місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність опалення, а мешканці перекривали загальнодержавну трасу. До Сміли прибули урядовці та представники Нафтогазу, які вирішуватимуть питання про перевибори мера, а також про відкриття кримінальної справи щодо влади міста через бездіяльність, яка призвела до вимкнення опалення. 

15 листопада 2018 року тоді президент України Петро Порошенко виступив з вимогою негайно дати тепло і газ "під його відповідальність" у Смілі.

Відео Заморожена Сміла: кому вигідно тримати людей в холоді

Гірко і гидко було дивитись, як чиновники раптом похопились і кинулися звинувачувати один одного - чому прихід морозів проспали. ТСН.Тиждень поїхав у Смілу, де ситуація залишалась найгіршою ще під кінець тижня. І в цьому конфлікті журналісти знайшли не тільки бізнесовий, а ще й політичний підтекст. 

Заморожена Сміла: кому вигідно тримати людей в холоді

Залиште свій коментар

Вибір редакції