Зеленський, попри туман, таки дістався на парад до Дня Незалежності Молдови

Зеленський, попри туман, таки дістався на парад до Дня Незалежності Молдови

Майя Санду и Владимир Зеленский / Фото: president.gov.ua

Після дозаправлення в Одесі літак президента таки вилетів до Кишинева

Літак президента України Володимира Зеленського після дозаправки в Одесі таки вилетів до Кишинева. Зеленський встиг на фінальну частину параду, присвяченого 30-річчю незалежності Молдови.

Про це інформує Newsmaker.

Станом на 12:10 Зеленський прибув на Майдан Великих національних зборів і встиг подивитися фінальну частину параду, присвяченого 30-річчю Незалежності Молдови.

Президент Румунії Клаус Йоганніс теж не зміг вчасно дістатися до Кишинева. Його літак чекав на злітній смузі в Бухаресті, поки в Кишиневі покращаться погодні умови. Він уже приземлився в Кишиневі і прибув на парад.

Святкові заходи в Кишиневі почалися без Зеленського і Йоханніса, але в присутності президента Польщі Анджея Дуди, який прибув до Кишинева напередодні.

Нагадаємо, 27 серпня літак Зеленського не зміг сісти в Кишиневі через сильний туман і був змушений піти на посадку в Одесу.

Український президент бере участь в урочистостях в Кишеневі, організованих з нагоди 30-ї річниці Незалежності Молдови. Мая Санду разом із Зеленським, президентом Польщі Анджеєм Дудою, президентом Румунії Клаусом Йоганнісом візьме участь в урочистостях, організованих на площі Великих національних зборів. Після цього відбудеться низка двусторонніх зустрічей.

Новини світу: Зеленський відвідає Молдову – про що говоритимуть із Санду   

Новини світу: Зеленський відвідає Молдову – про що говоритимуть із Санду   

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація