Зеленський поскаржився на "лайномет" у ЗМІ через його можливу участь у виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окремо шоумен різко відреагував на заяву українського музиканта Святослава Вакарчука.

Керівник студії "Квартал 95", український гуморист та шоумен Володимир Зеленський вважає, що українська влада боїться його можливої перемоги на президентських виборах і намагається гостро критикувати його у ЗМІ.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ранок. Він буває різним. Буває сонячним, коли мене оточує моя сім'я і немає жодної різниці, що за вікнами дощ, вітер, різко без стуку прийшла зима, навколо тебе сонце. Або такий, як сьогодні, коли ти прокидаєшся і черговий лайномет зі статей, які згадують моє прізвище і ім'я в непристойній формі", - заявив він.

На думку Зеленського, це відбувається через те, що влада боїться, що він може піти в політику.

"Де таких кременів земля наша народжує?! Причому лізуть ці люди, запещені солодкими призами за свої укуси, з усіх медіащілин лізуть напереваги з лайнометами, які наповнюють своїми слівцями і псевдомудрощами, на щоденний полив, жити ж треба... Якось потрібно ж заробляти... А своїм мозком? Своїм талантом? Своїм хоч чим-небудь? Слабо?! Ні. Думаю не слабо, думаю не дано. Не дано робити в житті щось хороше, нехай навіть не всім потрібне, не дано будувати, не дано вчити, не дано виховувати, не дано жити, не заважаючи іншим, просто в суспільстві, за законами цього суспільства, не надуваючи щік", - наголосив шоумен.

За словами Зеленського, після цього такі "лайнолюди" знаходять один одного і утворюють своєрідне "плем’я", в якому "їм комфортно бути знаменитостями в коментарях".

"Як я його? Я вчора Зеленського нах послав! Клоуна цього! Беніного годованця, а як я зара? Ні х-ра собі клоун - головнокомандувач!? А в судах хто буде? Теж клоуни?! А з Донецьком як? А до Криму клоунів пошлемо?! А як я придумав жорстко! Навіть музикант згадав, каже, сам я не йду, але не дай боже.... хтось там не серйозний, бо  "президентство - це не роль у серіалі". Страшно. Ух! Добре хоч гітарою не погрожував. Може, і не роль, але і не концерт у Палаці спорту. Це залізно" - додав він.

Своєю чергою Зеленський запевнив, що його не зачіпають ці образи.

"Висновок не напрошується, а сам давно прийшов і зручно розташувався: не заявляв! Не погрожував! Навіть не намагався, а люди вже бояться за свої звичні і теплі, і на все готові, щоб їх не втратити, бо хто його знає, що у нього в голові і чий він?" - резюмував український гуморист.

Утро. Оно бывает разным. Бывает солнечным , когда меня окружает моя семья и нет никакой разницы , что за окнами дождь ,...

Опубликовано Владимиром Зеленским Cреда, 31 октября 2018 г.

Нагадаємо, раніше результати опитувань показали, що найбільші шанси пройти до другого туру президентських виборів мають лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський, а їхні партії набирають найбільшу кількість голосів на виборах до Ради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції