Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський повідомив про ще одну зустріч із оманським чиновником

Цього разу на ній був присутній помічник президента Андрій Єрмак.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Оману провів зустріч із виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Під час зустрічі сторони обговорили торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю України й Оману та констатували, що нинішній рівень двостороннього інвестиційного співробітництва не відповідає наявному потенціалу, зокрема у порівнянні з динамічним зростанням торговельних відносин, і погодилися з необхідністю його активізації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Зеленський розповів про умови та переваги ведення бізнесу в Україні, а також закликав оманський бізнес інвестувати та, зокрема, взяти участь у великій приватизації в Україні.

"Оманська сторона висловила зацікавленість в активізації співпраці в інвестиційній сфері та прийняла запрошення Володимира Зеленського відвідати Україну для ознайомлення з перспективними проектами та напрямами співпраці", - підкреслили в Офісі президента.

Судячи з фотографій із місця події, окрім Зеленського на зустрічі був присутній і його помічник Андрій Єрмак.

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Оман Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Відео Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Власним коштом, рейсовим літаком і з офіційною метою - так в Офісі президента України відреагували на повідомлення в пресі про відпочинок Володимира Зеленського із родиною в Омані. І додали, що за кілька днів він матиме там офіційні зустрічі. На них, обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну. Водночас, в Офісі президента не поточнили, чому той сам сплатив за поїздку.  

Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції