Зеленський поїде до Литви та Естонії з офіційними візитами: що заплановано

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед іншого він зустрінеться зі своїм литовським колегою.

26 листопада президент України Володимир Зеленський відвідає з офіційним візитом Естонську Республіку, а 27 - Литовську Республіку.

Про це йдеться на сайті глави держави.

В Естонії у Зеленського будуть переговори з президенткою країни Керсті Кальюлайд, а також зустрічі зі спікером Рійгікогу Хенном Піллуаасом та прем’єр-міністром Юрі Ратасом. У Таллінні президенти України та Естонії візьмуть участь у роботі Цифрового форуму.

У Литві Зеленський візьме участь у Дванадцятому засіданні Ради Президентів України та Литви.

Як зазначається, за планами Зеленський має провести переговори з президентом Литви Гітанасом Науседою, спікером Сеймасу Вікторасом Пранцкетісом та прем’єр-міністром країни Саулюсом Сквернялісом.

У Вільнюсі президенти України та Литви візьмуть участь у роботі П’ятого двостороннього економічного форуму.

Раніше Зеленський та Науседа говорили телефоном. Під час розмови лідери країн обговорили й двосторонні відносини, зокрема литовсько-українське співробітництво в НАТО та ЄС.

Відео Литовські журналісти викрили "відмивання" грошей Януковича

Гроші Януковича "відмивали" через шведський банк у Литві – ЗМІ. До таких висновків дійшли тамтешні журналісти після проведення масштабного розслідування. Загалом поки йдеться про оборудки вартістю у майже 4 мільйони євро. Але розслідувачі вважають, що це лише верхівка айсбергу фінансових махінацій Януковича.

Литовські журналісти викрили "відмивання" грошей Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції