Зеленський припустив, що через коронавірус місцеві вибори восени відбудуться з обмеженнями

Зеленський припустив, що через коронавірус місцеві вибори восени відбудуться з обмеженнями

Фото: УНІАН

Президент каже, що українців треба убезпечити, але й надати їм можливість проголосувати.

Майбутні місцеві вибори, які заплановані на 25 жовтня, наімовірніше відбуватимуться з обмеженнями задля унеможливлення зараження громадян коронавірусом. Для забезпечення порядку під час голосування можуть залучити додаткові сили поліції.

Про це йшлося під час традиційної наради у президента Володимира Зеленського.

Так, очільник МВС Арсен Аваков наголосив на важливості забезпечення достатньої кількості правоохоронців, які стежитимуть за порядком під час проведення голосування, особливо після ухвалення законопроєктів, які вимагатимуть більшої кількості поліцейських на виборах.

"Вочевидь, майбутні вибори проходитимуть на тлі певних обмежень через коронавірусну інфекцію, і вже зараз треба продумати механізми, процедури та фінансування, щоб убезпечити українців і дати їм можливість вільно проголосувати за кандидатів", – сказав глава держави.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія змінила процедури визначення виборчої адреси виборця. Тепер виключено вимогу щодо документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. За даними ЦВК, у відповідній заяві необхідно лише вказати адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.  

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація