Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський привітав фон дер Ляєн зі вступом на посаду керівниці Єврокомісії

Президент висловив сподівання на тісну співпрацю.

Прездент Володимир Зеленський привітав міністерку оборони Німеччини Урсулу фон дер Ляєн, яка очолила новий склад Єврокомісії.

Повідомлення з'явилося на сторінці президента у Тwitter.

Зеленський також висловив свої сподівання на тісну співпрацю з Єврокомісією. "Ми сподіваємось, що будемо тісно співпрацювати з вами та вашою командою щодо амбітних цілей відносин Україна-ЄС, щоб зробити Європу сильнішою, безпечнішою та успішною", - йдеться у повідомленні президента. 

Як повідомлялося, 27 листопада Європейський парламент на пленарному засіданні затвердив склад Єврокомісії на нову п'ятирічку. Очолить вищий орган виконавчої влади Європейського союзу міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн. За запропонованих комісарів висловився 461 депутат, проти - 157, утрималися - 89. Всього в голосуванні брали участь 707 парламентаріїв. Нова Єврокомісія зможе стати до виконання своїх обов'язків 1 грудня, через місяць після раніше призначеного терміну.

Відео Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

Один з центральних органів ЄС очолила колишня міністерка оборони Німеччини. Вона змінить на посаді Жана-Клода Юнкера вже 1 листопада. Кандидатуру Урсули фон дер Ляєн підтримало більше половини членів новообраного європейського парламенту.  

Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

Залиште свій коментар

Вибір редакції