Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський привітав Трюдо з перемогою на виборах та поговорив з ним про лібералізацію візового режиму

Лідери країн провели телефонну розмову.

Президент України Володимир Зеленський привітав прем'єрміністра Канади Джастіна Трюдо з перемогою його Ліберальної партії на парламентських виборах та формуванням нового уряду.

Телефонна розмова між українським та канадським лідерами відбулася 22 листопада.

Зеленський подякував Трюдо за послідовну позицію Канади щодо збереження політики санкцій проти Росії, а канадський прем'єр привітав звільнення полонених українських моряків і повернення захоплених Росією суден. Він також запевнив, що Канада продовжить активно допомагати Україні і проведення реформ.

"Володимир Зеленський висловив сподівання на поступову лібералізацію Канадою візового режиму для громадян України, що має ще більше зміцнити взаємини між народами двох країн", – йдеться у повідомленні.

Зеленський також запросив Трюдо відвідати Україну з офіційним візитом.

Нагадаємо, у Канаді 21 жовтня відбулися парламентські вибори, на яких перемогу здобули ліберали на чолі із Джастіном Трюдо. Попри низку скандалів, які охоплювали передвиборчу кампанію, партія Трюда отримала найбільше місць у Палаті громад, однак не абсолютну більшість. Таким чином, канадський прем’єр зміг залишити за собою владу в країні, однак його політсила сформує уряд меншості.

Відео Вибори в Канаді: ліберальна партія Джастіна Трюдо вийшла в лідери, але втратила більшість

Чи залишиться Джастін Трюдо у кріслі прем'єра Канади? Після учорашніх федеральних виборів його партія вийшла в лідери, але втратила більшість. Тепер, щоб зберегти владу, ліберальній політсилі Трюдо доведеться шукати партнерів по коаліції. Їхні головні конкуренти із консервативної партії лідирували з невеликим відривом отримали на 30 місць менше у Палаті громад.  

Вибори в Канаді: ліберальна партія Джастіна Трюдо вийшла в лідери, але втратила більшість

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції