Зеленський прийшов голосувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент та його дружина віддають свої голоси на виборах до парламенту.

Президент України Володимир Зеленський прийшов голосувати на дострокових виборах до Верховної Ради.

Президент разом з дружиною прийшов голосувати у приміщення коледжу морського і річкового флоту на столичній Оболоні.

Цього разу Зеленський був стриманішим, ніж під час президентських виборів, і заповнений бюлетень не демонстрував. На запитання журналістів пояснив, що йому не можна "самі знаєте чого", передає кореспондент ТСН.

Нагадаємо, о 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб.

Як відомо, українці Австралії першими в світі розпочали голосування на парламентських виборах. Станом на 9 ранку там проголосували вже 40 виборців. А у Києві всі дільничні виборчі комісії працюють в штатному режимі.

 

ВідеоУ 7 селах Донеччини виборчі дільниці не відкриють через небезпеку обстрілів

Йдеться про населені пункти, розташовані на лінії зіткнення. На президентських виборах люди там змогли проголосувати, а от на парламентські їм запропонували поїхати в сусідні населені пункти. Чому це майже нереально, жителі Чермалика розповіли ТСН.  

У 7 селах Донеччини виборчі дільниці не відкриють через небезпеку обстрілів

Залиште свій коментар

Вибір редакції